درباره پروژه TED Master CLASS بیشتر بدانید

درباره پروژه TED Master CLASS بیشتر بدانید

یکی از مهم‌ترین اهدافی که هر فرد در زندگی خود دارد رسیدن به ثروت و سرمایه و داشتن رفاه در زندگی است. چرا که گذراندن زندگی بدون پول و سرمایه غیرممکن است.کوچینگ ثروت گرایشی شناخته شده در سراسر جهان است. محور اصلی کوچینگ ثروت بر روی تغییر در باورها و نگرش نسبت به پول، سرمایه و درآمد شکل گرفته است.
کوچینگ ثروت به شما کمک می‌کند تا با شناخت دنیای درونتان، به مقاصد خود دست پیدا کرده و در مسیر رسیدن به اهداف و مقاصد مالی که در ذهن دارید برنامه‌ریزی درستی داشته باشید.
در واقع در دوره کوچینگ ثروت با شناخت بیشتری که از خود به دست می‌آورید، می‌توانید موانع را شناسایی کرده و با بر‌طرف کردن مانع‌ها، مسیر رسیدن به خواسته را سریع‌تر طی کنید.


بدون داشتن ذهنیتی سالم در مورد ثروت و پول، فقط در حال در جا زدن خواهیم بود. بنابراین لازم است در ابتدای مسیر کسب ثروت باور و دیدگاه خود را نسبت به پول تغییر دهیم و سپس با داشتن برنامه و شناسایی مسیر و خود‌باوری در مسیر جذب ثروت گام برداریم.​​​​​​​


اگر شما جایگاه مالی خوبی ندارید و به آرزوی کسب ثروت هنوز نرسیده‌اید ما در دوره های کسب ثروت به شما یاد می‎دهیم چگونه با شناسایی موانع و اصلاح باورها و هم‌چنین قوانین ثروت می‌توانید به هر آن‎چه که می‌خواهید دست یابید. برای رسیدن به آرزوی ثروتمند شدن تنها کافی است در دوره‌های آموزشی ما شرکت کنید.​​​​​​​

همه‌ی افراد می‌توانند ثروتمند شوند و دست‎یابی به ثروت خواسته‌ی غیرممکنی نیست، تنها لازم است قوانین کسب ثروت را بلد باشیم و آن را به‎ درستی به کار ببریم.
ما در دوره ی ثروت این قوانین را به شما یاد خواهیم داد تا با رعایت اصول کسب ثروت، ثروتمند شوید.
اگر شما دوست دارید جایگاه خود را از نظر مالی قوی کنید و بتوانید به ثروت دلخواه برسید، لازم است باورهای خود را شناسایی کنید.

باور چست؟

حاصل هزاران فکر در ذهن، باورهای ما را می‌سازد. خانواده، دوستان، جامعه، محیط زندگی، رسانه‌های جمعی، آهنگ‌هایی که گوش می‌دهیم و … در ساختن باورهای ما نقش دارند.
در بسیاری از موارد خانواده، دوستان و … سبب می‌شوند ما باورهای نادرستی نسبت به پول و سرمایه پیدا کنیم. با گذراندن دوره ثروت، دگرگونی و تحولات عظیم در زندگی خود را با تغییر در باورها و نگرش‌ها احساس خواهیم کرد.​​​​​​​

برای موفقیت و رسیدن به ثروت باید ذهن خود را با موفقیت درگیر کنیم. اگر می‌خواهید از نظر مالی به جایگاه عالی و دلخواه برسید باید عملکرد خوبی داشته باشید، لازم است مطالعه کنید، افکار مزاحم را دور بریزید، در بهترین دوره ثروت شرکت کنید، آموزش ببینید، نگرش خود را تغییر دهید، منفی‌ها را به مثبت‌ها تبدیل کنید و فیلم‌های انگیزشی ببینید و از هر کاری که شما را با موفقیت و روش‌های آن درگیر می‌کند، دریغ نکنید.
قبل از هر چیزی لازم است از راهکارهایی استفاده کنیم که باعث تقویت مهارت‌های فردی و شخصیتی ما می‌شوند نظیر افزایش اعتماد به نفس، فن مذاکره، فن بیان و … سپس برای ثروتمند شدن باید باورهای مالی خود را تقویت کنیم.
با عوض کردن باورهای مخرب و به کاربردن نگرش‌های صحیح به همراه تلاش و به کاربردن اصول کسب ثروت، می‌توانیم به اهداف مالی خود دست‎یابیم.​​​​​​​

​مدت زمان باقیمانده تا شروع پروژه

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید